Hazarbey Nakliyat
ŞehirAnkara
Yetkili Cemil Bey
Telefon

0536 671 30 23

0536 671 30 23

Adres Gazino mahallesi, Vatan cad, no 21 / 8 Keçiören/Ankara
Email
Web Site--
Kayıt Tarihi9 March, 2018 Friday

Hazarbey evden eve nakliyat ve taşımacılık hizmetleri. asansörlü ve sigortalı taşımacılık hizmetlerinde türkiyenin en eski ve önce nakliyat firmasıdır. Firmamız nakliyat işlerinde demonte ve montaj konusunda tecrübeli marangoz ustaları getirmektedir.

2 Adet Yorum Var, Hazarbey Nakliyat

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Şehir seçiniz
Müşteri Yorumları

Hazarbey Nakliyat   01-11-2018

Yaklaşık 5 defa ev taşıdım daha önceki taşınmalarımda sürekli bir sorun çıkmıştı ancak bu kez bir gün öncesinden gelip teyit edildi ve verilen saatte evde oldular. Hiç bir sorun çıkmadan evi taşıdılar. Tüm olabilecek sorunların önüne geçmek için önlem aldılar ve böylece hayatımda aldığım en başarılı evden eve nakliyat hizmetini aldım. Bir kez daha olursa yine kendilerinden hizmet alacağıma eminim. Sizlere kesinlikle öneririm.


Hazarbey Nakliyat   01-11-2018

Kardeşimin özel yapım eşyaları olduğundan aşırısı hassas olduğu için işlerinde başarılı , tecrübeli ve özenli dikkatli çalışan bir firma arıyorduk arkadaşlarımızın tavsiyesi üzerine bu firma ile görüşerek durumu anlattık dediğimiz gün geldiler ilk önce eşyalara sigorta yaparak sonra dikkatli bozulacak eşyaları sökerek dikkatli bir şekilde araca yüklediler yeni eve varılıp oraya taşımaya başladılar aynı özen ve dikkatli montaj ile taşıma işlemini bitirdiler. Sorunsuz bir taşıma gerçekleşti. Gerçekten işlerinde ustalar ve herkese öneriyorum.