Hakoğlu Nakliyat
ŞehirAnkara
Yetkili mustafa güzel
Telefon

0536 054 33 85

0536 054 33 85

Adres Osmangazi mahalles, canlar sok, no 121 Pursaklar/Ankara
Email uzmanlardestek@gmail.com
Web Site--
Kayıt Tarihi11 March, 2018 Sunday

Hakoğlu nakliyat ankaranın mamak ilçesinde 1998 tarihinden itibaren faliyetlerine başlamış olup, ankaralıların evden eve nakliyat ve şehirler arası taşımacılık ihtiyaçlarını ekonomik fiyatlarla karşılamaktadır. ankara ve türkiye genelinde hizmet vermektedir. Marangöz ve tecrübeli persponelimiz eşliğinde eşyalarınıza hasar vermeden özenle taşıyoruz. Ankara evden eve nakliyat

2 Adet Yorum Var, Hakoğlu Nakliyat

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Şehir seçiniz
Müşteri Yorumları

Hakoğlu Nakliyat   01-11-2018

Verdikleri hizmet gerçekten kaliteli ve başarılı böyle firmayla ilk defa karşılaştım düzen ve disiplinle çalışıyorlar kısa sürede işlerini bitiriyorlar . Çocuk ve Yatak odasındaki sökülecek olan eşyaları ustaklıkla halledip zarar görmesin diye hemen ambalajlama yapıp araca taşıma işlemini bitirdiler. Yeni eve varıldığında da aynı özen ve dikkatle eşyaları taşıyıp montaj yapılması gerekenleri yapıp işlerini bitirip sorunsuz ve hasarsız bir hizmet sundular . Sizlerde böyle firma arıyorsanız kesinlikle öneriyorum bu firmayı.


Hakoğlu Nakliyat   01-11-2018

Hakoğlu nakliyat firması gerçekten kaliteli ve sağlam bir firma çok memnun kaldım. İşlerini severek ve titizce yapıyorlar . Evim Ankara'dan Elmadağ ilçesin'e Hakoğlu Nakliyat firması sayesinde taşındık zaman kaybı yaşamadık ve eşyalarım zarar görmedi. Lakin Ekipler dürüst, güvenilir ve güleryüzlü bir ekip eşyalarımızı gayet tertemiz taşıyıp teslim ettiler çok teşekkür ederim. Hakoğlu Nakliyat kurumsal bir firmadır herkese tavsiye ederim. Çalışma arkadaşlarıda iyi çalışmalar dilerim .