Artvin Evden Eve Nakliyat
ŞehirArtvin
Yetkili Mustafa Güzel
Telefon

0536 054 33 85

0536 054 33 85

Adres Çarşı Mahallesi, Öğrt. Süleyman Yurttaş Sk. No:5, 08000 Merkez/Artvin
Email uzmanlardestek@gmail.com
Web Site--
Kayıt Tarihi16 December, 2018 Sunday

Taşımacılık sektöründe yaşanan sorunlara kesin çözüm yöntemleri geliştiren Artvin evden eve  nakliyat, Türkiye’nin 81 iline hizmet vermektedir. Firma talep edilen adreslere çok kısa bir süre içerisinde ekip yönlendirmektedir. Ayrıca ev, ofis ve benzeri alanlarda kullanılan tüm eşyaların taşımacılığı firma tarafından gerçekleştirilmektedir. Artvin evden eve nakliyat, banka veya kurumsal şirketler için de araç temini sağlamaktadır. Proje ne olursa olsun, ilk öncelik her zaman ürün güvenliğine verilmektedir. Taşıma sırasında yüklerin zarar görmemesi için gereken tüm önlemler alınmaktadır. Özellikle de şehirlerarası nakliyat hizmetleri sırasında tercih edilen uygulama yöntemlerinin temelinde teknolojik ekipmanlar yer almaktadır. Artvin nakliyat firması, 7/24 destek sağlamakta ve acil araç taleplerini de hızlı bir şekilde karşılamaktadır.

Ürün Güvenliği

 

Artvin nakliyat firmasının ekipleri, taşınması planlanan eşyalara uygun ambalajlar tercih etmektedir. Zira bir ürünün zarar görmemesi için dikkatli bir şekilde paketlenmesi gerekmektedir. Firmanın alanında profesyonel olan ekipleri, paketleme işlemlerini birinci sınıf kalite ile üretilmiş olan ambalajlar ile gerçekleştirmektedir. Artvin Evden eve nakliyat firması taşıma güvenliği açısından farklı önlemlerde almaktadır. Örneğin araç içerisine yerleştirilen eşyaların birbirine temas etmesi engellenmektedir. Tüm paketler, yolculuk öncesinde kasa içerisine sabitlenmektedir. Buna ek olarak firmanın araçları, günümüz teknolojisinde üretildiği için gelişmiş özelliklere sahiptir. Yine söz konusu bu araçlar, sağlamlık ve dayanıklılık açısından da tam not almaktadır. Artvin Evden eve nakliyat firmasının kamyon ve tır sayısı da oldukça yüksektir. Bu sayede de farklı birçok alanda hizmet verilebilmektedir.

 

Artvin Nakliyat Hizmet Alanları

 

Artvin nakliyat firması, başta ev olmak üzere, ofis, canlı hayvan, parça ve ağır yük taşımacılığı gibi alanlarda hizmet vermektedir. Tüm hizmetlerin ortak özelliği ise, üst düzey bir kalitede gerçekleştirilmesidir. Ayrıca şehirlerarası sevkiyatların daha düzenli bir şekilde yapılması için ambar tesisleri kurulmuştur. Artvin Evden eve nakliyat firması, tüm sevkiyatları bu ambarlar üzerinden gerçekleştirmektedir. Örneğin parça yükler depolarda toplanmakta ve paketlendikten sonra araca yüklenmektedir. İki yükün birbirine karışmaması için de her türlü önlem alınmaktadır. Artvin Evden eve nakliyat firmasının diğer bir hizmeti ise, ürünlerin montajıdır. Zira evden eve taşımacılık projelerinin en önemli aşaması olan montaj işlemleri, ekipler tarafından gerçekleştirilmektedir.

 

Artvin Evden eve nakliyat Fiyatları

 

Herkesin şikayet ettiği yüksek nakliyat fiyatları, Artvin evden eve nakliyat firması tarafından çözülmüştür. Firmanın araçları ekonomik yakıt tüketimi özelliğine sahiptir. Bu nedenle de projelerin maliyeti büyük oranda düşürülmektedir. Ayrıca firma müşteri memnuniyetini sağlamak açısından da cüzi rakamlar ile hizmet vermektedir. Sizde hemen Artvin Şahoğlu taşımacılık firması ile iletişime geçebilir ve adresinize araç gönderilmesini sağlayabilirsiniz.

Artvin Evden eve nakliyat Şubeleri

 

  • Ardanuç evden eve nakliyat
  • Arhavi evden eve nakliyat
  • Borçka evden eve nakliyat
  • Hopa evden eve nakliyat
  • Kemalpaşa evden eve nakliyat
  • Merkez evden eve nakliyat
  • Murgul evden eve nakliyat
  • Şavşat evden eve nakliyat
  • Yusufeli evden eve nakliyat

 

 

 

 

1 Adet Yorum Var, Artvin Evden Eve Nakliyat

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Şehir seçiniz
Müşteri Yorumları

Artvin Evden Eve Nakliyat   05-01-2019

artvin şahoğlu evden eve nakliyat firmasına çok teşekür ederiz bizim eşyalarımıza güsterdikleri itina özenden dolay çok teşkürler